Kontrakty
Terminowe

PODEJŚCIE STRATEGICZNE

Prowadzący: Paweł Szczepanik
Szkolenia z Inwestycji Giełdowych SIG.edu.pl

Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne to internetowe szkolenie, które przeznaczone jest dla każdego inwestora: zarówno początkującego, średnio-zaawansowanego jak i zaawansowanego, który jest zainteresowany skutecznym inwestowaniem w kontrakty terminowe i uzyskaniem pełnej wiedzy na temat możliwości i szans jakie daje ten rynek.

Opinie o szkoleniu on-line Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne

SUPER!

Dla początkującego, który przeczytał tylko kilka książek jest SUPER!

Zbyszek Gosc
Uczestnik pierwszej edycji szkolenia on-line
„Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne”
Największy plus to możliwość wielokrotnego odtworzenia pewnych działów i elementów

Ogólna opinia o szkoleniu jest bardzo dobra. Wiedza przystępnie przekazana. Największy plus to możliwość wielokrotnego odtworzenia pewnych działów i elementów. Po jednorazowym odsłuchaniu na wiele spraw nie zwróci się uwagi lub źle zrozumie. Na tym polega wyższość takiego nagrania nad jednorazowym bezpośrednim wykładem.

Jacek Głębecki
Uczestnik pierwszej edycji szkolenia on-line
„Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne”
Praktyczna porcja wiedzy

Jak dla mnie to duża i praktyczna porcja wiedzy.

Andrzej Bakinowski
Uczestnik pierwszej edycji szkolenia on-line
„Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne”
Szkolenie było bardzo dobre

Zwrócę uwagę na sam sposób przekazu. Mówi osoba doświadczona, praktyk i mówi bardzo interesująco, z pasją, samo się słucha. Dziękuję za to. Szkolenie było bardzo dobre. Ja od 3 lat prowadzę sobie portfel funduszy inwestycyjnych. Uzyskuję średnio 10% rocznie. Zamierzam otworzyć drugi portfel, konkraktowy, spodziewam się uzyskać 20% rocznie, nad tym będę pracował. To byłby bardzo konkretny rezultat tego szkolenia.

Tomasz Maj
Uczestnik pierwszej edycji szkolenia on-line
„Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne”
Ogrom wiedzy, doświadczenia i znajomość tematu

Poznałem osobiście Pana Pawła w 2014 roku na konferencji Wall Street i gdy zobaczyłem ofertę kursu to wszedłem w ciemno. Ogrom wiedzy, doświadczenia i znajomość tematu przez Pana Pawła jest w tym szkoleniu kluczowa, a zamieszczone statystyki i strategie bezcenne. Podstawowa lektura dla inwestora mniej doświadczonego niż Pan Paweł - czyli dla każdego.

Rafał Skrzypek
Uczestnik drugiej edycji szkolenia on-line
„Kontrakty Terminowe Podejście Strategiczne”

Opinie na temat innych szkoleń Pawła Szczepanika

Przystępne tłumaczenie i ogromne zaangażowanie w przekazywanie praktycznej wiedzy

Pana Pawła miałem okazję poznać w 2005 roku. Mimo, że posiadałem już wtedy duże doświadczenie giełdowe, to był on jedną z osób, która wtedy całkowicie zmieniła moje podejście do rynku. Wskazał mi nową drogę w inwestowaniu, którą stosuję do dzisiaj.

Wiedza Pawła Szczepanika na temat rynku giełdowego i inwestowania jest ogromna. Stoi za nim blisko 20 lat pracy w branży. To co odróżnia go od specjalistów zza Wielkiej Wody to fakt, że dokładnie wie co kryje się za wykresami. Żaden specjalista w USA nie wie jak powstawało Wall Street! Paweł Szczepanik doskonale pamięta początki polskiego rynku kapitałowego. Wie jak z "dzikiego zachodu" postępowała ewolucja w kierunku rozwiniętego rynku finansowego. Dzięki temu, że uczestniczył w tym procesie od samego początku w każdym zachowaniu rynku zawsze rozszyfrowuje człowieka. Za każdą transakcją na rynku zawsze na końcu stoi człowiek. Nie można o tym zapominać.

Uczestniczyłem w całodniowych szkoleniach i wielu wykładach Pana Pawła. Moim zdaniem, jego wielką zaletą, jako inwestora i szkoleniowca jest zawsze przystępne tłumaczenie omawianych tematów i ogromne zaangażowanie w przekazywanie praktycznej wiedzy.

Paweł Biedrzycki
Inwestor i redaktor StrefaInwestorow.pl
Sukces na giełdzie jest i w moim zasięgu

Brałem udział w kilku szkoleniach organizowanych przez SIG, gdzie prowadzącym był Paweł Szczepanik. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Poza ciekawym i wartościowym programem merytorycznym, chciałbym podkreślić znaczenie prowadzącego Pana Pawła, który wywarł na mnie duże wrażenie. Paweł jest człowiekiem o ogromnej wiedzy praktycznej i umiejętności i jej przekazania. Prowadząc zajęcia wielokrotnie przytacza ciekawe, pouczające i czasami zabawne przykłady z życia parkietu. Posiada moim zdaniem bardzo ważną zaletę, jaką jest dystans do własnej osoby i własnych decyzji inwestycyjnych, które nie zawsze były trafne. Pozwoliło mi to zrozumieć, że sukces na giełdzie jest i w moim zasięgu.

Andrzej Kapa
Odpowiada mi jego niezwykła logika rozumowania i praktyczne podejście do tematu

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach oraz omówieniach rynku prowadzonych przez Pana Pawła Szczepanika. Mam również porównanie z innymi, dostępnymi na rynku ofertami, z których korzystałam. Nie ulega wątpliwości, że szkolenia organizowane przez Pana Pawła są nie tylko na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, ale co warte podkreślenia, prowadzone są w niezwykle interesujący sposób. Pan Paweł tak barwnie i obrazowo opowiada o sprawach rynku, że nie można czuć się znużonym nawet podczas 8-godzinnego wykładu! Dodatkowo podczas wykładów dzieli się z kursantami bardzo ciekawymi spostrzeżeniami z międzynarodowych rynków finansowych oraz doświadczeniami zdobytymi podczas wieloletniej pracy na parkiecie jako makler giełdowy. Odpowiada mi jego niezwykła logika rozumowania i praktyczne podejście do tematu.

Emilia
Sopot
Zdecydowanie polecam taki zastrzyk inspiracji!

Wielu uczestników spotkań z Panem Pawłem Szczepanikiem pisze o zdobytej wiedzy, nowych umiejętnościach czy szerszym sposobie patrzenia na inwestowanie. Z tymi opiniami zgadzam się całkowicie – chciałbym jednak zwrócić uwagę na coś jeszcze, co absolutnie zachwyciło mnie na szkoleniach prowadzonych przez Pana Pawła. Powiem więcej – skłoniło do tego by powtórzyć już raz odbyte spotkanie. Co ponownie mnie tam przyciągnęło? Pasja, zaangażowanie, poczucie misji – wiem, że te określenia mogą brzmieć nieco górnolotnie, ale w przypadku spotkań z Panem Pawłem same cisną się na usta. Jeśli dodamy do tego świetne przygotowanie merytoryczne i profesjonalizm prowadzącego, to atmosfery takiego spotkania nie można nazwać inaczej niż doskonałą.

Pan Paweł stworzył niesamowicie twórczą i inspirującą przestrzeń, w której odkłada się na bok telefony komórkowe, zapomina o grafiku spotkań i po prostu chłonie się wiedzę, by na sam koniec opuścić salę konferencyjną z poczuciem, że jesteś skazany na sukces. Zdecydowanie polecam taki zastrzyk inspiracji!

Cezary Małuj
Prezes Zarządu Focus Telecom Polska